Anmälda ÖLM 2018

1 : Bergsviken – Ulf Tengman- Piteå
2 : Storlommen- Hans Strömgren-Laisvallby
3 : TT – Pär Marklund- Arvidsjaur

4 : Silverminken – Thomas Lestander – Laisvallby

5 : Trolle- Roland Andersson – Arjeplog

6 : BTK Trolling Team – Jens Enkvist – Burträsk

7 : Cadputer – Niklas Fahlesson – Rimbo

8: Uddlös – Mikael Wikström –  Arvidsjaur

9 : Malmis – Kristian Sundström – Arvidsjaur

10 : Akkavare – Tobias Möller – Arvidsjaur

11 : Fjällbo – Martin Nilsson – Arvidsjaur

12 : Carlman – Christoffer Carlman – Arjeplog

13 : Reprikets Trolling – Mikael Wikström -Arjeplog

14 : Widman & Co – Magnus Widman – Arjeplog

15: North Western – Robert Öberg – Arvidsjaur

16 : OGOPOGO – Charlie Fredriksson – Frösön

17 : Sik & Destroy – Tobias Rekonius – Arjeplog

18 : Experience Arjeplog – Joakim Armgren

19 : Ogge – Ogge Oginder – Östersund

20 : Goforit – Lars Göran Nilsson – Frösön

21 : Flingan Trolling – Stefan Flinkfeldt – Älvsbyn

22 : Abrahamsson Trolling – Patrik Abrahamsson – Arjeplog

23 : LaKa trolling – Hasse Larsson – Arjeplog

24 : Bottennappet – Martin Bergström – Arjeplog

25 : Eken – Daniel Ek – Slagnäs

26 : FullFart – Greger Jonsson – Malmberget

27 : Berell/Fiskmåsarna – Kjell Jönsson – Strömsund

28 : Stor & Stark – Thure Holmström – Arjeplog

29 : Widman Jr – Leo Widman – Arjeplog

30 : Finkel – Michel Backlund – Storfors

31 : Mäjtar oxa -Tommy Lindgren – Arvidsjaur

32 : 460- Lars Lestander – Laisvallby

33 : NFC : Allan Englund – Ursviken

34 : Åkerholmen : Robert Sjöberg – Åsele

35 : Char trolling team – Lennart Pettersson – Skelleftehamn

36 : F4F Lag 1 – Richard Granberg – Arvidsjaur

37 : Skrållan – Bo Sundberg – Järpen

38 : Norrlands -Örjan Arvidsson  – Arjeplog

39 : Racksund – Tom Nilsson – Arjeplog

40 : ICE – Hardy Johansson – Alsen

41 : Laxlös – Ulf Lundström – Arjeplog

42 : F4F lag 2 – Jan Lindblom – Älvsbyn

43 : Blåbär – Mikael Johansson- Laisvall

44 : Turbåten – Lars Dahlberg – Västerås

45 : Precision – Ingemar Olsson – Kiruna

46 : Yxvägen – Robert Lundström -Arjeplog

47 : Knabben – Ingemar Lestander – Arjeplog

48 : Järnia Arjeplog – Björn Sundqvist – Arjeplog

49 : Laponia – Anders Hahn – Gällivare

50 : Kåttjokk – Lars Andersson – Arjeplog

51 : 2 Viljor – Preben Knudsgaard – Arjeplog

52 : Vobblerfabriken – Kenneth Karlsson – Hörnefors

53 : Full Rulle – Ulf Lestander – Mellanström

54 : 3GL – Dan Lestander – Luleå

55 : Tumlare – Fredrik Söderberg – Lycksele

56 : Bienjavarre – Hans Linder – Adak

57 : Lill lommen – Hugo Karlman – Arjeplog

58 : Lundin/Omberg – Andreas Omberg – Sollefteå

59 : SUM – Siv Lestander – Arjeplog

60 : Icaros – Kari Illanvuori – Kokkola

61 : Laitehuolto – Ari Salo –

62 : RAJ RAJ – Robert Lestander  – Arjeplog

 

 

Kommentarer är stängda