Anmälda SM/ÖLM

SM är lika med ÖLM+SM

TEAM
1. SM. Tybert/Malmis-David Svensson-Arjeplog
2. SM. Bottennappet-Martin Bergström-Arjeplog
3. SM. North Western-Eije Bjuhr-Malå
4. SM . BTK Trolling Team-Jens Enkvist-Burträsk
5. SM . Lopa-Lourens Viljoen-Byske
6. SM . Puno-Peder Karlsson-Ersmark
7. SM . Reprikets Trolling-Mikael Vikström-Arjeplog
8. SM . Akkavare-Tobias Möller-Akkavare
9. SM . Uddlös-Åsa-Britt Wikström-Arvidsjaur
10. SM . Knabben-Ingemar Lestander-Arjeplog
11. SM . Silverminken-Thomas Lestander-Laisvall
12. SM . F4F-Richard Granberg-Arvidsjaur
13. SM . Trolle-Roland Andersson-Arjeplog
14. SM . Storlommen-Hans Strömgren-Laisvall
15. SM . NFC-Allan Englund-Ursviken
16. SM . Abrahamsson Trolling-Patrik Abrahamsson-Arjeplog
17. SM . Måfe Trolling-Leo Widman-Arjeplog
18. SM. 460XL-Lars Lestander-Laisvall
19. SM. Carlman-Christoffer Carlman-Arjeplog
20. SM. Blåbär-Mikael Johansson-Laisvall
21. SM. 83-Mikael Eriksson-Alingsås
22. SM. Storsloken-Jon Jonsson-Stugun
23. SM. Norrland-Ronny Brännström-Bygdeå
24. SM. Mäjtaroxa-Tommy Lindgren-Arvidsjaur
25. SM. Wobblerfabriken-Kenneth Karlsson-Umeå
26. SM. AOAW-Anders Olofsson-Nälden
27. SM. Fullfart-Greger Jonsson-Malmberget
28. SM. Goforit-Lars Göran Nilsson
29. SM. Finkel-Michel Backlund-Storfors
30. SM. Char trolling team-Lennart Pettersson-Skellefteåhamn
31. ÖLM. Stor & Stark-Thure Holmström-Arjeplog
32. SM. Sterling-Peter Sterling-Åtvidaberg
33. SM. Safir-Kalle Abresparr-Grums
34. SM. Flingan Trolling-Stefan Flinkfelt-Älvsbyn
35. SM. Vatjinnjavve-Magdalena Sundström-Arjeplog
36. SM. Sik & Destroy-Tobias Rekonius-Arjeplog
37. SM. Rappen-Labbas-Hannes Laestander-Arjeplog
38. SM. Hajpojken-Marcus Pottinen-Östersund
39. SM. Åströmmingar-Daniel Åström-Arvidsjaur
40. ÖLM. Guldmunk-Fredrik Knudsgaard-Arjeplog
41. ÖLM. Ica-Preben Knuudsgard-Arjeplog
42. ÖLM. Bienjavarre-Hans Linder-Adak
43. ÖLM. Tjäkktjus-Philip Mattsson-Arjeplog
44. ÖLM. WWS Trolling-Midas Wikström-Arjelog
45. SM. Juktminken-Didrik Robertsson-Blattnicksele
46. SM. JK Trolling team-Joakim Karlberg-Arjeplog
47. ÖLM. Laxlös-Ulf Lundström-Arjeplog
48. SM. Eken-Daniel Ek-Slagnäs
49. SM. OGOPOGO-Charlie Fredriksson-Frösön
50. SM. LaKa-trolling-Hasse Larsson-Arjeplog
51. SM. Storudden-Thomas Lindgren-Arvidsjaur
52.ÖLM. Fullrulle-Dik Andersson-Harads
53. SM. Headbanger-Dan Lestander-Luleå
54. SM. Björklund-Jörgen Björklund-Ås

SM. Hugg FF/Örjan Arvidsson/Arjeplog
ÖLM. Jeppis Trolling-Esa Forsbacka-Jakobstad
ÖLM. Ikaros-Kari Illanvuori-Kokkola
ÖLM. JUJU-Jussi Keski-Vinkka-Kokkola
ÖLM. PK-Trolling-Petri Strang-Karleby
ÖLM. S-1 Finland-Jukka Saastamoinen-Nukari
ÖLM. Laitehuolto-Ari Salo-Marinkainen

Då anmälan och betalning inkommit får man startnr.

 

Kommentarer inaktiverade.