Anmälda ÖLM 2021

1. Storsloken-Jon Jonsson-Stugun  ( 1:a 2020)

2. Trolle-Roland Andersson-Arjeplog (2:a 2020)

3. Tybert & Malmis-David Svensson-Arjeplog  (3:a 2020)

4. F4F-Richard Granberg-Gråträskin

5. Widman & Co-Magnus Widman-Arjeplog

6. LaKa-trolling-Hasse Larsson-Arjeplog

7. Bergsviken-Ulf Tengman-Piteå

8. BTK Trolling Team-Jens Enkvist-Burträsk

9. LOPA-Lourens Viljoen-Byske

10. Akkavare-Tobias Möller-Akkavare

11. Uddlös-Mikael Wikström-Arvidsjaur

12. Abrahamsson Trolling-Patrik Abrahamsson-Arjeplog

13. Puno-Peder Karlsson-Ersmark

14. Silverminken-Thomas Lestander-Laisvallby

15. Reprikets Trolling-Mikael Wikström-Arjeplog

16. RappenLabbas-Hannes Lestander-Arjeplog

17. Goforit-Lars Göran Nilsson-Frösön

18. Kapp-Patrik Esperi-Umeå

19. Genidraget-Henrik Jonasson-Strömsund

20. Ica-Mauri Liikamaa-Arjeplog

21. .Berell-Kjell Jönsson-Strömsund

22. Cadputer-Niklas Fahlesson-Rimbo

23. Storlommen-Hans Strömgren-Laisvallby

24. Wobbler-Kenneth Karlsson-Hörnefors

25. NFC-Allan Englund-Ursviken

26. Artic-Mjille Fastesson-Orrviken

27. Racksund-Tom Nilsson-Racksund

28. Mäjtaroxa-Tommy Lindgren-Arvidsjaur

29. Eken-Daniel Ek-Slagnäs

30. Stor & Stark-Thure Holmström-Arjeplog

31 . Bienja varre- Hans Linder-Adak

32 . Carlman-Christoffer Carlman-Arjeplog

33. Sik & Destroy-Tobias Rekonius-Arjeplog

34. Bottennappet-Martin Bergström-Arjeplog

35. Måffe Trolling-Leo Widman-Arjeplog

36. 460XL-Lars Lestander-Laisvallby

37. Laxlös-Ulf Lundström-Arjeplog

38. Fiskmåsarna-Niklas Sivertsson-Strömsund

39. Knabben-Ingemar Lestander-Arjeplog

40. OFC/S-Fishing-Micke Svedlund-Tandsbyn

41. North Western-Eije Bjuhr-Malå

42. Flingan Trolling-Stefan Flinkfeldt-Älvsbyn

43. Ogge-Ogge Oginder-Östersund

44. Karlberg-Jonny Karlberg-Rättvik

45. Fullfart-Greger Jonsson-Malmberget

46. Rengård2-Hanna Karlberg-Arjeplog

47. JK Trolling-Joakim Karlberg-Arjeplog

48. Robbtrolling-Robert Edlund-Trehörningsjö

Full Rulle-Ulf Laestander-Mellanström

Björn Sundqvist

Kommentarer inaktiverade.